Home Nasza oferta

Zapraszam do wstępnego, niezobowiązującego spotkania, podczas którego porozmawiamy o Państwa oczekiwaniach, ulubionym stylu oraz atmosferze wnętrza, które miałoby powstać z moją pomocą.
Zachęcam do wcześniejszego przygotowania planów pomieszczeń, w postaci rzutów w wersji papierowej lub PDF.
A wszystko po to, by finalnie zdecydować jakiego projektu Państwo potrzebują i jaki efekt końcowy aranżacji chcielibyśmy wspólnie osiągnąć. Wycena przeprowadzana jest w oparciu o rozmowę z Klientem, metraż i lokalizację inwestycji.

Działamy zawsze wspólnie

Jednym z powodów dla których warto podjąć współpracę z naszą firmą, jest przejrzystość działania. Na każdym kroku pozostajemy w kontakcie z naszymi klientami.
ETAP IINWENTARYZACJA

INWENTARYZACJA

Dokonujemy pomiarów oraz robimy dokumentację zdjęciową projektowanych pomieszczeń. Ma ona na celu pobranie dokładnych pomiarów przestrzeni, które będą podlegać projektowaniu.

UKŁAD FUNKCJONALNY

Tworzymy 2 lub 3 propozycje rzutów 2D wraz z układem funkcjonalnym pomieszczeń.
Przedstawiamy Państwu 2-3 propozycje rozmieszczenia poszczególnych funkcji w projektowanych pomieszczeniach.

ETAP IIETAP II

PROJEKT KONCEPCYJNY

Na podstawie wybranej i zaakceptowanej przez Klienta funkcji, tworzymy koncepcję i wizualizacje 3D. Na tym etapie dokonujemy wyboru konkretnych materiałów, tekstur, kolorów oraz dekoracji. Planujemy oświetlenie i projektujemy meble, przedstawiając to w postaci fotorealistycznych wizualizacji.

ETAP IIIETAP III

PROJEKT WYKONAWCZY

Po zaakceptowaniu wizualizacji przystępujemy do wykonania pełnej dokumentacji technicznej w postaci rzutów projektowych. Wykaz elementów aranżacji i kompletna dokumentacja jest niezwykle pomocna przy realizacji zamierzonych celów projektowych.

Fobles Project
Projektowanie Wnętrz
664906607
biuro@foblesproject.pl

Skontaktuj się z nami

Odpowiemy na każde pytanie, zawsze służymy pomocą.